Neden BY?

ücretlendirme politikamiz

By pastaciligin en anlamli degerlerinden biri de pasta ve diger ürünlerindeki ücretlendirme politikasidir. Ürünlerin ücretlendirilmesi her bir ürünün maliyetleri gözönüne alinarak hazirlanmistir, by pastaciliktan alacaginizin ürünlerin sadece degeri kadar ücret ödersiniz ...

Kullanilan malzemelerin kalitesi, siparis sürecinin kalitesi ve güvenilirligi düsünüldügünde ödenen ücretin karsiliginin fazlasini aldiginizi bilirsiniz..

By pastacilik size hayallerinizin ötesinde bir kalite sunar, amatör ruhunu kaybetmeyen profesyonel bir ekiple sizleri ürünleri ile bulusturur.

Kendinizi siparisinizin her asamasinda güvende hissedersiniz...

Zekeriyaköy - Sariyer Butik Pasta
By Pastacilik 

_____________________________________________________________________________________

Kendi Reçetelerimiz...  -  21.8.2011

By Pastaciligin Sefi Betül Yilmaz yillarin kazandirdigi, birikim ve deneyim ile kendi reçetelerini kendi hazirlamaktadir. Ürünlerini degerli pastaseverleriyle bulusturmadan önce defalarca denemis, denetmis ve uzun çalismalar sonucunda satisa sunmustur.

Özel lezzetler, özel tasarimlar denemeye deger...

_____________________________________________________________________________________

kalite anlayisi..  -  21.8.2011
cupcake, macaron, tasarim kurabiyeler, el yapimi çikolatalar… By Pastacilik yüksek kalite anlayisi ile ikramliklarini hazirlar...

Zekeriyaköy – Sariyerdeki atölyemizden mis gibi çikolata kokulari yükselirken misafirlerinizin yediklerinden ne kadar keyif alacagini hisseder gibi oluyoruz…

Siparislerinizi verirken güleryüzlü profesyonel ekibimizle sizi karsilariz, istediginiz tüm detaylari iyi anlar, ürünlerimizi hazirlariz.
Hayalinizin ötesinde bir ürün kalitesi ile teslimatimizi tamamlariz…
Ürün kalitesinden ödün vermedigimiz gibi siparis süreciniz de ayrica keyifle geçer...

_____________________________________________________________________________________

Katki Maddesine Hayirr...  -  14.8.2011

BY Pastaciligi tercih etmek için mutlaka bir çok sebep bulunur; ancak, bunlarin için de en önemlisi "Katki maddesine hayir" diyen anlayisi.

Bilindigi gibi pastane pastalarinda standartlarin bozulmamasi, ürünün uzun ömürlü olmasi gibi nedenlerle hemen hemen her üründe oldugu gibi  pastalarda da vücuda zararli katki maddeleri kullanilmaktadir. Kivam ve lezzet arttiricilar da cabasi. By pastaciligin mutfagina bu katki maddelerinin hiç birisi asla giremez..

Bununla birlikte;  pastalariniza ilave olarak siparis verebileceginiz ikramliklarda, halis tereyag, köy yumurtasi ve üst düzey kalite garantisi veren piyasanin en bilinir un ve seker markalarini kullanmakta. Hijyen kosullarindan asla ödün vermeyen Betül Yilmaz'in mutfagindan mis gibi tereyag kokusunun yükseldigini duyar gibi oluyoruz...