Hakkımızda

YENI NESIL PASTACILIGIN ÖNCÜLERINDEN BETÜL YILMAZ, AMATÖR MUTFAGINI PROFESYONEL BIR PLATFORM HALINE GETIRDI…
KATKI MADDESI KULLANMAKSIZIN ÜRETTIGI LEZZETLERI SIZLERLE BULUSTURUYOR…


2009 yilinda dünyaca ünlü seflerin egitim verdigi Mutfak Sanatlari Akademisi’ni (MSA) bitirerek, uluslararasi geçerlilikte City&Gilds ve M.E.B. Pastacilik ve Ekmekçilik diplomalarini birlikte alan Betül Yilmaz, Sheraton Otel(Maslak)’inde stajini tamamladiktan sonra butik pasta ve tasarimi, cupcake ve butik kurabiye tasarimlari konusunda uzmanlasti.

Faaliyete geçtigi günden bu yana ürünleri büyük begeni kazanan ve ortaya çikardigi tatlarla da takdir gören Betül Yilmaz, gelen talepleri de degerlendirerek "Betül Yilmaz Cake & Pastry" tasarim atölyesini faaliyete geçirdi.

Mutfaginda hiçbir ticari kaygi tasimaksizin tüm ürünlerini dogal malzemelerle üretmekte olup, “katki maddesi” kelimesine kendi literatüründe yer vermemektedir. Yalnizca kar odakli bir ticari faaliyet göstermeyi hiçbir zaman düsünmemis olmasi nedeniyle, ürünlerinde dünyanin en ünlü Fransiz ve Belçika çikolatalarini ve besin degeri yüksek, kimi zaman bahçesinde yetistirdigi meyveleri kullanmaktadir. Ve asla kremsanti, krema ve yag kullanmadan seker orani düsürülmüs kendine ait özel bir reçete ile pastalarini hazirlamaktadir.

Bu anlayisin tasarim ve kaliteli üretim ile bulusmasi neticesinde, Sef'in mutfagindan çikan ürünler için misafir memnuniyeti de beraberinde gelmektedir.

Tüm ürünlerin basta HACCP ilkeleri uygulanmak üzere son derece hjjyenik kosullarda kisiye özel hazirlanmasi ve kullanilan dogal malzemeler, BY Pastaciligi vazgeçilmez yapan en önemli unsurlardir. Kisa sürede oldukça genis kitlelere ulasabilme becerisini gösteren Betül Yilmaz, çalismalarina yeni ürünler de gelistirmek suretiyle tüm hiziyla devam etmekte ve sizleri yeni tadlarla ve son moda tasarimlarla bulusturabilme heyecanini yasamaktadir.

Pastalarinda çikolatanin kakao oranindan, kullanilacak meyvelere ve hatta pandispanyanin tadina kadar mümkün olan her noktada ürünlerini tamamiyla sizin tercihlerinize göre planlanmakta; tasarimlari ise sizlerin hayalleri ile sinirli olmak üzere ve yalnizca size özel olarak sekillendirmektedir.

Metropol hayatinin getirmis oldugu zorluklari yakindan bilmekte olan Betül Yilmaz yalnizca ürünlerini sunmak yerine, zamaninizi da kazandirabilmek için istediginiz saatte adresinize teslim edilmek üzere planlanmis siparis sistemini uygulamaktadir.

“Sizleri de bu lezzet yolculuguna davet ediyoruz…”

Betül Yilmaz